Reklamı Geç
Tunas
Özkan
Komagene
Antakya Kuru Temizleme

Beğeni yağdı

Komagene

Fenomen Duygu Özaslan'ın iç çamaşırlı ev pozuna beğeni yağdı

Koronavirüsün Türkiye'ye gelmesiyle evden çıkmayan sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Instagram'dan iç çamaşırlı pozunu paylaştı. Fenomenin paylaşımı bir saat içinde 83 binden fazla beğeni aldı.

Duygu Özaslan yatak pozuyla sosyal medyayı salladı! Beğeni yağdı...

Youtube'da çektiği videolar ile şöhreti yakalayan Duygu Özaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak banyoda dünyaca ünlü markalı iç çamaşırıyla verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunan Özaslan'ın paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

İÇ ÇAMAŞIRLI POZUNU PAYLAŞTI

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde eğitim alırken okulu yarıda bırakarak Youtube'a yönelen ve çektiği videolar ile şöhreti yakalayan Duygu Özaslan, dünyayı etkisi altına alan binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüse karşı tedbir almak için vaktini evde geçiriyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Bu süreçte ev hallerini sık sık Instagram hesabından paylaşan Özaslan, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek banyoda iç çamaşırlı bir pozunu paylaştı.

 

FOTOĞRAFINA BEĞENİ YAĞDI

Instagram'da 1,5 milyon takipçisi bulunan Duygu Özaslan'ın cesur pozu kısa sürede 83 binden fazla beğeni aldı. Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, Özaslan'ın fotoğrafına ateş emojisi koyarak beğendiğini belli etti.

Fenomen Duygu Özaslan'ın iç çamaşırlı ev pozuna beğeni yağdı

Haberin Videosu: Duygu Özaslan'ın iç çamaşırlı ev pozuna beğeni yağdı

İlgili Haberler

Duygu Özaslan kimdir? Duygu Özaslan nereli, kaç yaşında?

Duygu Özaslan kimdir? Duygu Özaslan nereli, kaç yaşında?

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Abone Ol HİT