Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Edem
Komagene
Hatay Alo Böcek

Besicilikte Öncü İsim “ Atıç Besicilik”

Komagene

Hatay Antakya’ya bağlı Narlıca Mahallesinde yılardır faaliyet gösteren, “Atıç Besicilik Firması” 8 dönüm arazi üzerine kurulmuş olup büyük ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği ve süt üretimi alanında Hataylılara hizmet veren bir besicilik çiftliğidir.

Firma sahibi Süleyman Atıç, ata mesleği olan besicilik işini oğulları ile birlikte kurumsal olarak sürdürmektedir.

 

Her geçen yıl kendini yenileyerek, büyük miktarlarda et ve süt üretimi çalışmalarına devam etmekte olan Süleyman Atıç, Yerli avaz koyun ve Smantal cinsi dana yetiştiriciliğinde aranılan isim durumunda bir firmadır. Besicilik sektöründeki başarısı sınırları aşan “ Atıç Besicilik” bir dönem önce, Suriye’ ye, damızlık ve besili hayvan ihracatı yaparak Türkiye’nin ilk ve tek besicilik ihracatçısı ünvanına almış, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı başta olmak üzere birçok bakanlıktan takdire layık görülmüş firma özelliğine sahiptir.

 

Müslümanların en büyük bayramı olan “ Kurban Bayramında” İslami koşullara uygun, hijyenik ortamlarda kesilen kurbanlıklarla, her yıl Hataylılara hizmet veren “ Atıç Besicilik” kurban kesim günü müşterilerini en güzel şekilde ağırlayarak, kurban kesimi süresince misafirlerine açık büfe kahvaltı sınırsız çay, kahve ikram ederek müşterilerini gayet memnun bir şekilde uğurlamaktadır.

İletişim : 0530 135 11 31 & 0532 403 69 24

Adres : Narlıca Mah. Alparslan Cad. 1307. Sok. No: 6

Hatay / Antakya

 

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
kurban diyanet