Reklamı Geç
Haas Taş Sanatları
BEH Yapı Ali Behzadi
Rıcco Junıors
Görsem Anaokulu

ÇEVREYOLUNDA TEK ŞERİT ÇİLESİ

Komagene

ÇEVREYOLUNDA TEK ŞERİT ÇİLESİ

 

Hatay’ın Adliye Sarayı-Primemall mevkiinde bulunan çevreyolu, bağlantı kavşağı yapılacağı için tek şeride düşürüldü. İçinden çıkılmaz halde olan Çevreyolunun tek şeride düşmesiyle beraber, trafik tamamen kilitlendi. Mesai giriş ve çıkışlarında metrelerce kuyrukların oluşmasına neden olan tek şeritli çevreyolu, gün içerisinde de aynı manzaralara sahne oldu.

 

 

AMBULANSLAR GÜÇLÜKLE İLERLİYOR

EXPO alanı bağlantı kavşağı çalışmaları için başlatılan çalışmalar nedeniyle tek şeride düşen çevreyolu en çokta ambulansları etkiledi. Antakya Devlet Hastanesi ile Hatay Bölge Hastanesi arasındaki bağlantı yolu olan çevreyolundaki tek şerit yüzünden ambulansların sürekli trafik içerisinde güçlükle ilerledikleri görüldü. Tali yol ve emniyet şeritlerinin olmaması nedeniyle sıkışan trafiğin içerisinde kalan ambulans şoförleri, tek şerit mesafesi kısa olsa da çevreyolundan 5 dakikalık gibi ciddi bir süre içerisinde çıkabildikleri gözlemlendi. 

 

 

ÇALIŞMALARIN NE KADAR SÜRECEĞİ BİLİNMİYOR

Çevreyolunda hafta sonuyla birlikte başlayan çalışmalar sürerken, Hataylılar trafik çilesine isyan etti. Çalışmaların ne zaman son bulacağını soran vatandaşlar, normalken ilerlemeyen trafiğin şimdi hiç yürümediğini söylediler.

 

 

BÜYÜKŞEHİR DUYURU YAPMIŞTI

Çevreyolunda yapılan çalışma ile ilgili Hatay Büyükşehir Belediyesi hafta sonunda duyuru yapmıştı. Büyükşehrin yaptığı duyuruda, “16 Ağustos Pazar günü Antakya çevre yolu üzeri Primemall AVM ile Adliye Sarayı arasında "EXPO Alanı bağlantı kavşağı" yapım çalışmalarına başlanacağından tek yönlü trafik akışı sağlanacaktır. Vatandaşlarımızın trafik işaret ve levhalarına dikkat etmeleri rica olunur” açıklamalarına yer verilmişti.

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar