Reklamı Geç
Leben
Yükseliş Koleji
Asi Künefeleri
Samet İnşaat

Haberimiz ses getirdi

Komagene

Haberimiz ses getirdi: 
Hatay'a orman bölge müdürlüğü kuruluyor 

Geçmiş dönemde yaşanan orman yangınlarının ardından Hatay’a Orman Bölge Müdürlüğü kurulması ile ilgili pek çok defa haber ve köşe yazısı yazarak kamuoyu oluşturulmasına yönelik çalışmalara imza artık. Haber ve köşe yazılarımız ses getirdi. Siz değerli okuyucularımızın da paylaşım ve yardımlarıyla bir kez daha doğruluğumuz teyit edildi. Çalışmalarımız sonucunda AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay'a Orman Bölge Müdürlüğü kurulacağını açıkladı. 


AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Türkiye Büyük Millet Meclisinde konuşmasındaki konuşması vatandaşın içine su serpen açıklamalarda bulundu. Vekil Yayman, “Yanan Ormanlık Alan Devletin Güvencesi Altındadır. Mağdur Olan Vatandaşların Zararları Karşılanacaktır” dedi.


Orman yangınlarıyla ilgili konuşma yapan Yayman, Hatay’da gündem oluşturan söylentilere ve merak edilen konulara cevap niteliğinde açıklamalarda bulunarak, Yayman, Sosyal medya hesabından da açıklamasının başlıklarını paylaştı. Açıklamada daha önce defalarca gündeme getirdiğimiz Orman Bölge Müdürlüğü sorunu, Orman Yangınları ve Maden sahaları sorunları yer aldı. Yayman’ın paylaşımında yer alan maddeler şu şekilde oldu:
*Yanan Bölge Ağaçlandırılacak
* Maden Ocağı Açılmayacak
*Yapılaşmaya İzin Verilmeyecek
*Vatandaşların Zararları Tespit Edilip ödemeleri Hemen Yapılacak *Hatay’da Orman Bölge Müdürlüğü Kurulacak

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hit Abone Ol