Reklamı Geç
Haas Taş Sanatları
Hatay Market
Rıcco Junıors
Haas Taş Sanatları

Hatay'da Korona Virüs Tedbirine Aldırmadılar

Komagene

 

Hatay'da Korona Virüs Tedbirine Aldırmadılar

 

Hatay'ın Samandağ ilçesinde korona virüse karşı alınan tedbirlere rağmen bazı vatandaşlar "Evde kal" uyarılarına uymayıp, yaya olarak ve araçlarıyla sokaklara döküldü.

 

 

HATAY (İHA) - Hatay’ın Samandağ ilçesinde korona virüse karşı her alanda tedbirler alınmaya devam ederken, bazı vatandaşlar ise sokağa çıkmayı sürdürüyor. Polis ekipleri, yasağa uymayan 65 yaş üstü vatandaşlara uyarılarda bulunarak evlerine gönderdi.

 

 

Hatay’ın Samandağ ilçesinde korona virüse karşı her alanda tedbirler alınmaya devam ederken, vatandaşlara da mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması yönünde uyarılarda bulunuldu. Vatandaşların bir kısmı "Evde kalın" uyarılarını dikkate alarak evlerinden dışarı çıkmazken, bazı vatandaşlar ise sokağa çıkmayı sürdürüyor. Polis ekipleri ise yasağa uymayan 65 yaş üstü vatandaşlara uyarılarda bulunarak evlerine gönderdi.

 

 

İşletme sahibi olan Levent Boran, "Bu virüs çok tehlikeli bütün yaşlılarımız dedelerimiz, ninelerimiz, annelerimiz ve babalarımızın evlerinde oturmalarında fayda var" dedi.

 

 

Bazı vatandaşlar da araçla gezdiklerini, kimseyle temas halinde olmadıklarını söyledi.

 

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Abone Ol HİT