Reklamı Geç
Güneyler
Rıcco Junıors
Rıcco Junıors
Esmergil

İyilikte Buluşanlar Dünyayı İyilikle Kurtaracaklar

Komagene

İyilikte Buluşanlar Dünyayı İyilikle Kurtaracaklar

Bağışlarla, yetimlere ekmek dağıtıldı 

Dünyayı İyilik Kurtaracak Platformu öncülüğünde, yurtiçi ve yurtdışındaki hayırsever bağışçıların yaptıkları yardımlarla yetimlere ekmek dağıtıldı.

 

 

Çadırda yaşam mücadelesi veren yetim çocuklara yapılan bağış kampanyası ile ilgili yapılan açıklamada, "Bir ekmek yaşama tutunmak için artı bir gün demektir başlığı altında başlattığımız  kampanyamız devam etmektedir.

 

 

İyilikte buluşanlar sosyal dayanışma ve yardımlaşma topluluğu ve Dünyayı İyilik Kurtaracak Yardımlaşma Platformu ile birlikte Suriye'nin çeşitli bölgelerinde savaş mağduru ailelerimize ekmek dağıtımları yapmaktayız.

 

 

Savaşta ailelerini yakınlarını tüm  sevdiklerini şehirlerini sokaklarını hata kimliklerini kaybeden çocuklarımıza yeniden bir geleceği olabileceği umudunu vermek için desteklerimizi devam ettireceğiz. Dünya barışı için kardeşçe yaşamayı öğrenemeyenlere rağmen kardeşlerimizi yalnız bırakmayacağız.

 

 

Biz Türk ulusuyuz. Osmanlı torunuyuz Muhammed ümmetiyiz atalarımızdan böyle gördük böyle öğrendik  paylaşmadığımız lokma bizim karnımızı doyurmaz paylaştıkça çoğalırız daha da güçleniriz" denildi.

 

 

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Abone Ol HİT