Reklamı Geç
Yükseliş
Güneyler
Diva Otel
Marina

Kızılay Hatay'dan farkındalık yaratan proje

 

Kızılay Hatay'dan farkındalık yaratan proje

Kızılay Hatay Şubesi, faaliyetlerini anlatmak üzere Kızılay Haftası kapsamında okul okul gezmeye devam ediyor.

Hatay Şube Başkanı Kudret Özbakış öncülüğünde Hatay'da önemli çalışmalara imza atan Kızılay Hatay Şubesi, bu kapsamda Hürriyet İşitme Engelliler Okulu, Cemil Şükrü Çolakoğlu Ilköğretim Okulu ve Renkli Düşler Anaokulu'nu ziyaret etti. Kızılay gönüllüleri tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde Kızılay Hatay şubesinin yıl boyunca yaptığı çalışmalar geleceğin gönüllülerine örneklerle anlatıldı. 

"TÜM ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR EDERİZ"

Öğrencilere Kızılay farkındalığı yaratmak, faaliyetler ile ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla yapılan ziyaretlerle ilgili açıklamada; "KIZILAY'ımızı ve yaptığımız faaliyetlerimizi Geleceğin Gönüllülerine anlatma devam ediyoruz. Hürriyet İşitme Engelliler okulundaki öğrencilere Kızılay farkındalığı yaratmak, faaliyetlerimiz ile ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla ziyaret gerçekleştirdik.

Aramızda hiç engel olmayan işaret diliyle Türk Kızılay'ı çok seviyoruz diyen kardeşlerimizi bizde kalpten seviyor, Geleceğin Engelsiz Kızılay üyelerine teşekkür ediyoruz. Kızılay olarak yaptığımız etkinliklerden bahsettiğimiz kardeşlerimize, kocaman yürekleri ile göstermiş  oldukları sevgi ve ilgiliye teşekkür ederiz.

Kızılay farkındalığı yaratmak, faaliyetlerimiz ile ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla ziyaret gerçekleştirdik. Erken yaşta iyiliği ve paylaşmayı öğrenen  kardeşlerimizin İhtiyaç sahiplerine dağıtmak üzere Kızılay için hazırladıkları gıda kolilerini teslim aldık. Minik kalpleri ve gülen yüzleriyle bizleri karşılayan geleceğin Kızılaycılarına  teşekkür ederiz" denildi.

Ziyaretler öğrencilere takdim edilen hediyelerle sona erdi.

 

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
vadi