Reklamı Geç
Leben
Tarkan
Güneylerr
Lufian

SÜLEYMAN SOYLU SURİYEDE KISA ZAMANDA ÇOK İŞ BAŞARILDI

Komagene

 

İÇ İŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU SURİYEDE KISA ZAMANDA ÇOK İŞ BAŞARILDI

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu “Suriye İdlib’de  Hatay Valiliği’nin koordinasyonunda nihayete erdirilen briket evler bölgesinde incelemelerde bulunarak kısa sürede çok büyük işler başarıldığına dikkat çekti ve emeği geçenlere teşekkür etti.

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu “Suriye İdlib

Suriye İdlib bölgesinde 4 ayrı noktada 5 bin 902 evin çok kısa sürede yapımını tamamlayan Dönmezoğlu iç ve dış ticaret Yönetim kurulu başkanı Mehmet Dönmez İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Alt yapı içme suyu ve sosyal donatıları tamamlanan  çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

 ÇOK İŞ BAŞARILDI

İçerisinde okullar,camiler, sağlık ocakları gibi sosyal donatılarında yer aldığı Briket evleri inceleyen Soylu, yaptığı açıklamada kısa sürede çok büyük işlerin yapıldığına dikkat çekti.

 ÇOK İŞ BAŞARILDI

SOYLU’DAN TEŞEKKÜR

Çalışmalarından dolayı Mehmet Dönmez ve ekibi başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür eden Soylu şöyle konuştu. "Bu milletin asaletini, merhametini, komşuya duyarlılığını açık şekilde dünyaya sergilendiğini burada görüyoruz. Bu bizim için fevkalade önemli bir durum.

 ÇOK İŞ BAŞARILDI

Her şey parayla olmuyor, gönülle oluyor, gönülle insanlıkla oluyor. Allah razı olsun, bunlar çok çabuk zamanda yapılan işler. Yapan arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Burada olağanüstü kısa zamanda olağanüstü büyük işler yapıldı. Bu da Allah'ın inayetidir. O dedi ve oluyor.

 ÇOK İŞ BAŞARILDI

Buradan Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı, minnetlerimizi, aziz milletimize de hayırlarının yerine gittiğini ve burada çok ihtiyaçlı olan kendi topraklarından, yerinden edilmiş, yetim ve dul kalmış insanların ev imkanı bulduklarını ve birinci sınıf bir hizmetle karşı karşıya kaldıklarını ifade etmek istiyorum.

 ÇOK İŞ BAŞARILDI

İnşallah çok bilen, çok konuşan, az icraat yapan, aynı Kudüs'te olduğu gibi zulme sessiz kalan Avrupa da burada neler yapıldığını görür de farkına varır düşüncesi içerisindeyiz. Allah yardımcımız olsun inşallah. Tekrar buradaki vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum."

 ÇOK İŞ BAŞARILDI

 ÇOK İŞ BAŞARILDI

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT