Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
BEH Yapı Ali Behzadi
Ceviz Ticaret
Haas Taş Sanatları
Cengiz YILDIZ

Cengiz YILDIZ

Mail: cyildiz_smmm@hotmail.com

VAKUR  DURUŞLU KÜRT ANNELER , BABALAR ...

 

 

 

VAKUR  DURUŞLU KÜRT ANNELER , BABALAR ...

Bugünkü yazım Diyarbakır'da tarih yazan "Nene Hatun" Duruşlu, Evlatları için ciğeri yanan annelerimize, babalarımıza  ait olacaktır...

Terör örgütleri tarafından bir şekilde kızlarını, çocuklarını dağa kaçıran zihniyete karşı haklı bir başkaldırı yapan, ailelerin bu direnişi ayakta alkışlanır..

ellerini  öpüyorum..

Rabbim; inşallah o dağlara kaçırılan veya bir şekilde  kandırılan yavrularımızı, annelerine babalarına sevdiklerine sağ salim kavuşturur.. Devletin şefkat ve merhametiyle beraber, gücünü hisseden kürt kardeşlerimiz her tür riski göze alarak haklı eylemlerini ve taleplerini dile getirmektedirler.  

Ben şahsen Bu memleketin bir evladı olarak bu annelerimizin ve yakınlarının göstermiş oldukları dirayete ve dik duruşa saygı duyuyorum.

Bu eylemde ben de yanlarında olduğumu bilmelerini  isterim.  Ben Kürt kardeşlerimi tanırım.. Kürtlerin yüzde 90'ı gayet devletini, vatanını, bayrağını, milletini sevenlerdendir.

Bu sıkıntıyı oluşturanların, teröre bulaşan bölücü kesimin,  bu memlekette yerli ve milli duruşla değerleri ile alakası olmayan, dış güçlerin etkisiyle hareket ettiğini düşünenlerdenim. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Bizler kürdüyle türküyle arabıyla vs. Her türlü Etnik yapısıyla, kimliklerimiz izle, memleketimize, Vatanımıza sahip çıkmamız gerekiyor.

Sancılı bir süreçten geçiyoruz. Artık dış güçlerin ve içerideki uzantılarının oyunlarına gelmeden; ferasetli, basiretli, uyanık  bir şekilde devletimize Vatanımıza Birbirimize sahip çıkalım..

Söz konusu TÜRKİYE  ise, söz konusu VATAN ise her şey teferruattır.. Diyorum.

Hepinizi Allah'a emanet ediyorum..

Saygı, selam ve dua ile..

Cengiz YILDIZ

Komagene

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
kurban diyanet