Reklamı Geç
İkram Faris Çiftçi
Vakıf Katılım
Vakıf Katılım
Antakya Kuru Temizleme
Ali CEREN

Ali CEREN

Mail: [email protected]

Antakya Belediyesi Fuarın Gözdesi oldu 

 

Antakya Belediyesi Fuarın Gözdesi oldu 

İstanbul Maltepe fuar ve etkinlik alanında 11. si düzenlenen İstanbul Hatay Tanıtım Günleri'nde öne çıkan kurum Antakya Belediyesi oldu. 

İstanbul Hatay günlerini sanki kendisi üstlenmiş gibi sorumluluk bilinciyle gelen misafirlerine yakın bir alaka gösteren, ikramlarıyla gönülleri mest eden Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve belediye personeli takdir topladı. 

Fuar alanında birinci gün biberli kemmunlu aş (meyhane pilavı), ikinci gün ise mücver (öcce) workshop etkinliği ile MasterChef yarışması yaparak İstanbullu vatandaşların heyecanlı yarışmaya katılmasını sağlayan ve vatandaşların çok güzel anılar biriktirmesini sağlayan Antakya belediyesini vatandaşlar kalplerine yerleştirdi.

Antakya'sız Hatay olmaz diyerek yola çıkan ve kentini namusu bilen ehil bir başkanın ellerinde parıldayan Antakya, ancak bu kadar güzel tanıtılabilirdi. Başrolde yer alan ve 1 dakika olsun oturmadan, dinlenmeden kentin gastronomisi, kültürü ve turizmi için çalışan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz'ın bitmek bilmeyen enerjisi gerçekten takdire şayan.  

Fuarda her belediye kendi yöresinin özelliklerini sunarken Antakya Belediyesi her şeyden bir parça sunmak yerine az ve öz sunum yaparak hafızalara kazındı. Antakya'nın bilinmeyen yemeklerini workshop ile tanıttı usta başkan. 

Her vatandaşla tek tek ilgilendi, fotoğraf çekildi, bilgi verdi. 5 tam yıldızı hak eden Başkan İzzettin Yılmaz öncülüğündeki tüm ekibi canı gönülden kutluyorum. İstanbulluların ve İstanbul'da yaşayan Hataylıların kalbine kazınan Antakya önümüzdeki dönem bu yatırımın meyvelerini fazlasıyla alacaktır. Kentin yemeklerinin demolarını tadanlar dahi lezzetlere aşık oldu. Ben şimdiye kadar ne yemişim diyenleri kulaklarımla duydum. Başkan İzzettin Yılmaz'a teşekkür edenleri gözlerimle gördüm. Birebir şahit oldum ki Başkan İzzettin Yılmaz büyük bir iş başardı. Teşekkürler büyük başkan. Teşekkürler Antakya Belediyesi...

Kalın SAĞ'lıcakla...

Marina

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Akabe