Reklamı Geç
Güler Tekstil Acil Kıyafet
Diva Otel
Hatay Alo Böcek
CHP
Ali CEREN

Ali CEREN

Mail: [email protected]

KUMLU BELEDİYESİ HİZMETLERİYLE IŞILDIYOR 

KUMLU BELEDİYESİ HİZMETLERİYLE IŞILDIYOR 

Hasret kalmışız böyle başkanlara… 
Kumlu’ya tarihinde görülmemiş hizmetleri kazandıran ve yerel seçimlere az bir zaman kala adeta gaza basan Belediye Başkan Mehmet Deli, ilçesini hizmetlerle ışıldatıyor.
Afrin Parkı ile vatandaşların rahat nefes alabilecekleri bir mekanı Kumlu’ya kazandıran Başkan Deli, ilçeye düğün salonları, halı sahalar, yollar, tesisleri de kazandırarak ilçenin imarı yolunda önemli işlere imza attı. Vatandaşlarla her daim iç içe olmayı başaran Başkan Deli, kapısı her daim vatandaşa açık olan makam odasında uzun süre kalmayı tercih etmeden her fırsatta soluğu vatandaşın yanında alıyor. 
Hasret kalmışız böyle başkanlara… 
Vatandaşın bir dediğini iki etmeyen, uhdesinde olmasa bile vatandaşın istifadesi için o hizmeti yerine getiren Başkan Deli, Kumlu tarihine adını 1 dönemde altın harflerle yazdırmayı başardı bile. Sosyal projeleri ardı ardına hayata geçiren Başkan, herkes tarafından sevilecek değil ya. Elbet herkes tarafından sevilen isimde illa vardır bir yamuk demişler. Meyve veren ağacı taşlayan da çok Kumlu’da. 
Başkan Mehmet Deli’nin 10’da 1’i kadar bile hizmet yapmayanlar yerel seçimler yaklaştıkça eteğindeki taşları meyve yüklü ağaca doğru atmaya devam ediyor. 
Bu hizmetleri Kumlu’ya kazandıranı alkışlamaları gerekirken, yaptıkları hareket Kumlu’ya ihanettir. Personeline baba şefkati ile yaklaşan, her hizmette önce personelleri tebrik eden Başkan Deli, bu başarısını da aile gibi olmaya bağlıyor. Doğrusu Kumlu gibi geri bırakılmış bir ilçeyi hizmetlerle ışıldar hale getirmenin de tek yolu bu olsa gerek. 
Hasret kalmışız böyle başkanlara… 
Altyapıdan üstyapıya, tesislerden sosyal projelere değin geniş yelpazede hizmetlere eş zamanlı olarak imza atan, ilçenin makus talihini yenmesini sağlayan Başkan sayın Mehmet Deli’yi tebrik etmek gerekiyor doğrusu. Kumlu’da göçü tersine çeviren, ilçeye sağlanan destekler ile esnafın yüzünü de güldüren ve TOKİ projeleriyle vatandaşların dışarıya göçünü önleyen Başkan Mehmet Deli’nin önümüzdeki dönem de Kumlu ile yola devam etmesinin önünde hiçbir engelin duracağını düşünemiyorum. Kumlu halkının da sayın başkana sımsıkı sarılarak sahip çıkmasını bekliyor, vatandaşlara verilecek destekler ile geleceğin Kumlu’sunun tadını çıkarmalarını hasseten rica ediyorum…

Kalın SAĞ’lıcakla….!!

Diva Otel

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
CHP