Reklamı Geç
Güler Tekstil Acil Kıyafet
Fima Oto Durmuş Yıkar
Güler Tekstil Acil Kıyafet
Güler Tekstil Acil Kıyafet
Ali CEREN

Ali CEREN

Mail: [email protected]

ŞABAN DOĞRU’NUN HEDEFİ DAİMA İLERİ

ŞABAN DOĞRU’NUN HEDEFİ DAİMA İLERİ

Gençlik yıllarından bu yana Antakya sevdası ile kente hizmet veren, istihdam sağlayan ve kentin en önemli markalarından birini hayata geçiren sayın Şaban Doğru, siyasette de dün yoktur bugün vardır, yarın gaiptir diyerek yoluna emin adımlarla devam ediyor. 
Antakya’nın yerle bir olduğu dönemde sorumluluk almaktan bir an dahi imtina etmeyen ve Yeniden Refah Partisi saflarında Antakya Belediye Başkan adaylığı için çalışmalarını sürdüren sayın Doğru ile her sohbetimde “Biz hiçbir zaman geriye bakmadık, hep ileriye bakıyoruz” diyerek ileri görüşlülüğünü de gözler önüne sermiştir. 
Yeniden Refah Partisi çatısı altında değerli hocamız Necmettin Erbakan’ın izinde giden Fatih Erbakan ile birlikte mücadele veren Doğru, Antakya’yı ayağa kaldırmaya kararlı olduğunu da her ziyaretinde bir kez daha kanıtlıyor. 
Her gittiği mahalleden tam destek ile ayrılan, Antakya için vizyon içeren projeleri ortaya koyan Şaban Doğru, soyadı gibi doğru bildiği yolda dosdoğru giden bir isim. Antakya halkının yakından tanıdığı ve dürüstlüğü, verdiği sözleri canı pahasına tutması ile bilinen Doğru’ya tam destek vermesi de bu sebepledir. 
Antakya’yı mahzun bırakmaya yüreği el vermeyen ve kim var kim yok diye etrafına bakmadan ben varım diyerek bir adım öne çıktığı tarihi süreçte çok önemli bir misyonu da yerine getirmektedir sayın Şaban Doğru. 
Her fırsatta Antakya dışındaki vatandaşlara seslenerek kente dönmeleri ve oyları ile Antakya’ya sahip çıkmaları çağrısında bulunan Doğru, Antakya sevdasını her fırsatta ortaya koymaktadır. 
İnşallah Antakya halkı, Antakya’ya sevdalı olan bu yiğit Başkan adayına sahip çıkar ve Antakya’nın önümüzdeki 5 yılını da Şaban Doğru ile teminat altına alır. 
Yeniden Refah Belediyeciliği ile Antakya’nın da umudunun artacağını düşünüyor, Şaban Doğru’nun Antakya için en doğru isim olacağına inanıyorum.
Kendisine şu şiir ile başarı dileklerimi iletiyorum….

Parmakla sayılıp, aranan yiğit
Karanlık çökerken uyanan yiğit
Ey kökü maziye dayanan yiğit
Sen yürü ardından dağlar yürüsün
Ardından asırlar, çağlar yürüsün

Gölgeden korkanlar dursun beride
Namertler, alçaklar kalsın geride
Elinde sancakla en ileride
Sen yürü ardından dağlar yürüsün
Ardından asırlar, çağlar yürüsün…

Kalın SAĞ’lıcakla…!!!

Diva Otel

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Diva Otel