Reklamı Geç
HM İnşaat Mustafa Karadeniz
Fima Oto Durmuş Yıkar
Diva Otel
Güneyler
Halil kadir İşçioğlu

Halil kadir İşçioğlu

Mail: [email protected]

ÜLKENİN GELECEĞİNE DÜŞMAN GAYRİ MİLLİ DEVA (BELA) PARTİSİ 

ÜLKENİN GELECEĞİNE DÜŞMAN GAYRİ MİLLİ DEVA (BELA) PARTİSİ 

  Kusura bakmayın sevgili okurlar bugünkü yazımın başlığı ve içeriği biraz sert olacak.Nedeni ise ; Deva partisi genel başkanı Ali BEBECAN olacak çapsızın bardağı taşıran eylem ve söylemleri sonucunda artık öfkemi kontrol edemez olmamdır. Partinizin kuruluşunun amacı ülkenin dertlerine deva olmaktı. En azından söylemleriniz o yönde idi. Siz HDP'nin arka bahçesi olma yolunda ilerleyerek mi DEVA olacaksınız sayın BEBECAN... Vatansever bir yurttaş olarak şu soruyu size sormayı kendime görev addediyorum.

    SİZ KİMSİNİZ ULAN? 

    Sizin geçmiş yıllar da yaptığınız görevlere, devlet adamlığına, önceden bulunduğunuz makamlara, milletin iradesine, en önemlisi şehit ve gazi ailelerine hiç mi saygınız yok. Siyasi hesaplar yaparak HDP'den gelebilecek bir kaç puan oy uğruna bu duruşunuz sizin karakterinize yakışıyor mu ? Karakter demişken sizde olmayan fakat içinizde az sayıdaki ülkesini gerçekten seven dava adamlarından bahsediyorum. Dünya ülkeleri İHA, SİHA,KIZILELMA gibi asrın projelerini durduramazsak sonumuz felaket olacak, TÜRKLERİ DURDURMAK MÜMKÜN OLMAYACAK derken, sen çıkmışsın bu projelere dokunacağız şeklinde beyanat veriyorsun. Bende sana diyorum ki ;  adamsan dokunursun işte o vakit dünyanın kaç bucak olduğunu görürsün.Yok öyle eski günler deki gibi ağababalarına güvenerek gelişmekte olan ülkene parmak sallamak ve projelerini baltalamak. O işler tarihe karıştı fakat senin haberin yok sanırım. Türk askerine iftira atan kripto başkan Şebnem'in de seni kurtaramaz. Neyse sen ona geçmiş olsun temennilerini iletmiş idin belki o da sana  geçmiş olsun ziyaretinde bulunur böylelikle moral bulursun. Bana bak sayın genel başkan ülkemin değerlerine dokundurmayız, kutsallarımıza dil uzattırmayız.

 Dokunacak eli kırar, uzanacak dili keser atarız. 

  Kendine gel! 

  Biz vatanseverlerin ayarları ile oynama! 

  Siyaset yapacaksan demokratik çerçevede hak-hukuk gözeterek adam gibi eleştirilerini yap seni alkışlayalım. Şunu da hatırlatayım; iktidarı hunharca eleştirirsen hükümet düşmanı, devletin geleceğinin teminatı olacak projelere karşı çıkarsan vatan haini olursun. Bu ince çizgide gitgel yaşamamanı ve duracağın yeri iyi belirlemeni öneririm. 

 Ben söyleyeceklerimi dile getirdim gerisi sana kalmış... 

                                   Halil Kadir İŞÇİOĞLU

Diva Otel

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Güneyler